Naše firma se zabývá prodejem značkových
náhradních dílu a doplňků za nejlepší ceny.
V našem sortimentu naleznete kvalitní značkové díly,
které jsou dodávány i do prvovýroby.

Mechanické zabezpečení řadící páky CONSTRUCT a pískování VIN


Krádeže vozidel jsou v České republice jednou z nejrozšířenějších kriminálních činností. Ročně se zde ukradne přibližně 10 000 vozů. Ukrást automobil je totiž pro zkušené zloděje jednoduchou záležitostí. Vozy se kradou převážně na náhradní díly anebo je organizované gangy vyváží do zahraničí, jejich následné dohledání je proto téměř nemožné.


Spolehlivým prostředkem proti odcizení vozu je mechanické zabezpečení řadicí páky, které blokuje pohyblivé části mechanismu řazení. Zamyká se ve zpětném chodu (u manuální převodovky) či v poloze parking (u automatické převodovky), díky čemuž není možné s vozidlem odjet.


Výhody mechanického zabezpečení:

  • Nelze deaktivovat žádnými rušičkami signálu
  • Není závislé na autobaterii ani jiných funkcích vozidla
  • Jeho nenápadné a bezhlučné překonání na ulici je prakticky nemožné
  • Výrazně prodlužuje čas, který je ochoten zloděj přímo ve voze riskovat

Cena zámku řazení Construct: 6890,- Kč včetně montáže


Cena pískování oken: 590,- Kč za 6 kusů oken (každé další okno 100,- Kč)


Při koupi zámku řazení od nás dostanete jako dárek ZDARMA pískování oken v hodnotě 590,- KčNaše firma se dále zabývá profesionální instalací: autohifi na míru, multimediálních systémů, elektronického GPS střežení, GSM komunikace, knihy jízd, mechanického zabezpečení, parkovacích senzorů, hands free sad, couvacích kamer, digitálních TV tunerů, DVD přehrávačů, stropních monitorů, kompletních integrací monitorů do hlavových opěrek, decentních a zároveň funkčních instalací antiradarů a laserových rušiček, tažných zařízení, LED denního svícení, centrálního zamykání a dalších komfortních doplňků pro Váš vůz.


Nově umíme také i češtinu do Vašich vozidel, tedy kompletní menu v CZ jazyce ve vozech AUDI, BMW a MERCEDES BENZ.


Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka, které se snažíme docílit individuálním přístupem, kvalitně odvedenou prací a příznivou cenou.


Naše práce nás baví! Proto nás neváhejte kontaktovat. Ochotně Vám odpovíme na jakýkoliv dotaz.